• یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
  • الاحد ٧ رمضان ١٤٤٢
  • Sunday, April 18, 2021
صفحه اصلی
سلامت و محیط زیست
ایمنی و حوادث
مدیریت بحران
علمی
بین الملل
rss
کد مطلب :   145149 تاریخ انتشار: 
جمعه ۲۸ آذر ۱۳۹۹
- 18:40 تاریخ آخرین ویرایش :
  1399/09/28
 
 
اجرای سامانه آموزش ایمنی کار ذیل سامانه جامع روابط کار
نشست مشترک رییس مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار با رابطین آموزشی استان های سراسر کشور در خصوص اجرای سامانه آموزش ایمنی کار ذیل سامانه جامع روابط کار برگزار شد
اجرای سامانه آموزش ایمنی کار ذیل سامانه جامع روابط کار

به گزارش پایگاه خبری HSE : با عنایت به راه اندازی قریب الوقوع سامانه آموزش ایمنی کار ذیل سامانه جامع روابط کار و به منظور ایجاد وحدت رویه و تبیین فرآیند اجرای کشوری این سامانه برای رابطین آموزشی این مرکز در استان های سراسر کشور، نشست تخصصی ازطریق ویدیو کنفرانس فی مابین مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار،کارشناسان مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری وزارت متبوع، کارشناسان شرکت اترک با رابطین آموزشی و کارشناسان تحلیلگر سیستم ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ها در روز دوشنبه مورخ 1399/6/24 برگزار گردید.

 

در ابتدای این نشست، مهندس پرکنی، رئیس مرکز؛ضمن تشکر و تقدیر از زحمات و تلاش های ارزشمند کلیه رابطین آموزشی استان ها به عنوان بازوان اجرایی مرکز،به انعکاس نقطه نظرات و تاکیدات مقام عالی وزارت و معاون محترم روابط کار مبنی بر مشارکت حداکثری در تسریع و راه اندازی کامل سامانه آموزش ایمنی کار پرداختند. ایشان در ادامه،ضمن ارایه گزارشی از آخرین اقدامات و برنامه­ های راهبردی مرکز،برضرورت نظارت موثر رابطین محترم استانی  و همکاری مضاعف در جهت اجرای کامل و بدون نقص این سامانه به منظور بهره مندی حداکثری از ظرفیت شرکای اجتماعی و دستگاه های وظیفه مدار در راستای ایجاد وحدت رویه، شفاف سازی و به تبع آن آموزش های اثربخش ایمنی کار در سطح کشور،تاکید نمودند.

 

مهندس قنادان سرپرست معاونت اجرایی مرکز نیز در ادامه، راه اندازی این سامانه را نقطه عطفی در ارایه خدمات آموزشی مرکز عنوان نموده و هدف از اجرای این اقدام مهم را در کنار تدوین شیوه نامه جامع آموزش کار،ساماندهی نظام آموزش ایمنی کار کشور، و تسهیل امور ارایه خدمات به جامعه کار و تلاش کشور برشمردند.

 

در ادامه جلسه ویدیو کنفرانس، فرآیند اجرای سامانه مذکور و چگونگی بهره مندی از خدمات آن، در سطوح مختلف فرآگیران، مجریان ذیصلاح و مدرسان توسط کارشناس تحلیلگر سیستم این مرکز، به مخاطبین نشست در قالب فایل پاور پوینت تشریح گردید. همچنین در ادامه رابطین آموزشی و کارشناسان تحلیلگر سیستم در استان ها به طرح سوالات و چالش های مرتبط در اجرای این سامانه پرداخته که پاسخ ها و راهنمایی های لازم به طور مبسوط از سوی  این مرکز و مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری وزارت متبوع به ایشان منعکس گردید. 

 

در پایان این جلسه، ضرورت  انطباق بخشی کلیه فراگیران، مجریان ذیصلاح و مدرسان با فرآیند اجرای این سامانه با توجه به راه اندازی آن از ابتدای مهرماه سال جاری به صورت ملی و کشوری در تمامی استان های سراسر کشورمورد تاکید قرار گرفت.

منبع : روابط عمومی مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار
نویسنده : حسن گرجی
کلید واژه
 
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ما، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
captcha
کد امنیتی:
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی HSE می باشد .
Hosted By gitisun