• شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸
  • اسبت ١٠ ربیع الثانی ١٤٤١
  • Saturday, December 7, 2019
صفحه اصلی
سلامت و محیط زیست
ایمنی و حوادث
مدیریت بحران
علمی
بین الملل
rss
کد مطلب :   377 تاریخ انتشار: 
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۳
- 11:40 تاریخ آخرین ویرایش :
  1393/09/02
 
 
به همت انجمن مهندسی شیمی ایران:
توسعه دانش‌بنیان فناوری و تولید ثروت ملی درکنگره ملی مهندسی شیمی
پانزدهمین کنگره ملی مهندسی شیمی ایران 28 الی 30 بهمن 93 در در پردیس مرکزی دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
توسعه دانش‌بنیان فناوری و تولید ثروت ملی درکنگره ملی مهندسی شیمی


امید توکلی دبیر پانزدهمین کنگره ملی مهندسی شیمی ایران در گفتگو با پایگاه خبری hse گفت : این کنگره  در 18 محور مختلف تخصصی که برخی از آنها شامل نفت-گاز-پتروشیمی، زیست‌فناوری، نانوفناوری، پلیمر، مهندسی پزشکی، انرژی‌های تجدیدپذیر، محیط‌زیست  و همراه با سخنرانی‌های تخصصی دراین  محورها اجرا می شود

 


وی افزود : فعالیت‌های کنگره در راستای شعار "" خواهد بود و بدون شک مهندسی شیمی با توجه به تنوع محورهای تخصصی مرتبط یکی از معدود رشته‌هایی است که ضمن فرآیند محور و فناوری محور بودن قابلیت ایجاد فن‌بازارها و کریدورهای تجاری‌سازی را در جهت تولید ثروت دارا می‌باشد.

 


توکلی یادآور شد : امیدواریم این کنگره با معرفی فناوری‌ها و فرآیندهای نوین در جهت دستیابی به توسعه پایدار و بطور خاص مکانیسم دستیابی به ایجاد بسترهای اجتماعی - فرهنگی - اشتغال، اقتصادی و زیست‌محیطی آغازگر زنجیره بلندی در جهت رسیدن به اقتصاد دانش‌بنیان در حوزه فناوری‌های مرتبط باشد و نقطه تمایز این کنگره با سایر همایش‌های مشابه ورود به حوزه‌های مربوط به تجاری‌سازی و فناوری‌های دانش‌بنیان خواهد بود.

 


 وی از کلیه متخصصان این حوزه دعوت کرد جهت مشارکت و همکاری در ارسال مقالات، برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌ها و نمایشگاه جانبی، همکاری کنند تا  برگزاری این کنگره به خاطره‌ای ماندگاردر جامعه مهندسی شیمی ایران بدل گردد.

 


وی خاطرنشان کرد : نمایشگاه تخصصی جانبی ، میزگردها و هم‌اندیشی‌های جانبی و کارگاههای تخصصی  نیز همزمان با برگزاری این کنگره تشکیل می شود و علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت www.ichec15.ir مراجعه فرمایید.


 

نویسنده : حسن گرجی
کلید واژه
 
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ما، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
captcha
کد امنیتی:
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی HSE می باشد .
Hosted By gitisun