• یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷
  • الاحد ٨ ربیع الثانی ١٤٤٠
  • Sunday, December 16, 2018
صفحه اصلی
سلامت و محیط زیست
ایمنی و حوادث
مدیریت بحران
علمی
بین الملل
rss
کد مطلب :   84339 تاریخ انتشار: 
چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۶
- 13:28 تاریخ آخرین ویرایش :
  1396/12/09
 
 
تلاش آتش نشانی برای خرید تجهیزات و آموزش با واریز عوارض ایمنی
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با استقبال از واریز 100 درصدی عوارض ایمنی ساختمان‌ها به حساب آتش نشانی ابراز امیدواری کرد که این کار منجر به اقدامات خوبی در زمینه خرید تجهیزات و آموزش در این سازمان شود.
تلاش آتش نشانی برای خرید تجهیزات و آموزش با واریز عوارض ایمنی

به گزارش پایگاه خبری HSE : مهدی داوری در مورد واریز 100 درصدی عوارض ایمنی ساختمان‌ها به حساب سازمان آتش نشانی گفت: این خبر خوبی برای سازمان آتش نشانی است و این کار از اواسط سال جاری اجرایی شد که منجر به این شد دست سازمان در تامین نیازها و رفع کمبودها بسیار باز شود و شرایط بهتری را رقم بزند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران اضافه کرد: امیدواریم با توجه به اینکه این موضوع در بودجه سال آینده هم ادامه دارد بتوانیم اقدامات خوبی در زمینه خرید تجهیزات و همچنین در زمینه آموزشی از جمله آموزش شهروندی انجام دهیم.

به گزارش ایسنا، چندی پیش،‌شورای شهر تهران در روند تصویب بودجه سال آینده شهرداری، مصوبه‌ای را تصویب کرد که بر اساس آن «100 در صد عوارض ایمنی به حساب سازمان آتش‌نشانی واریز شود تا این سازمان نیز هزینه را صرفا صرف احداث ایستگاه و خرید تجهیزات کند.»

همچنین زهرا صدر اعظم نوری، رئیس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران با اشاره به اقداماتی در زمینه تامین منابع پایدار آتش نشانی گفت: اتفاق خوبی که در شهرداری و شورای شهر تهران رخ داده این است که سازمان آتش نشانی توانمند شود و بتواند به منابع پایدار دست پیدا کند و نیازهای خود را از این طریق برطرف کند. از همین رو در بودجه سال آینده به تأسی از بودجه سال 96 ردیفی منظور شده که عوارض ایمنی ساختمان به حساب سازمان آتش نشانی واریز می‌شود. علی رغم اینکه در شورای شهر پنجم مقرر شده بود کلیه مبالغ به حساب خزانه واریز شود و از آنجا به بخش‌های مختلف تخصیص پیدا کند سازمان آتش نشانی عوارض را به صورت مستقیم دریافت می‌کند تا بتواند بخشی از نیازهایش را تامین کند.

همچنین مهدی داوری نیز در اولین نشست خبری خود پس از انتصاب به عنوان مدیر عامل سازمان آتش نشانی در مورد خریداری تجهیزات گفته بود «خرید گسترده‌ای برای سال 97 پیش بینی شده و با حمایت شهرداری تهران این خریدها انجام خواهد شد و فکر می‌کنم ۱9 دستگاه نردبان طی یک سال آینده وارد ناوگان وارد شود.»

منبع : ایسنا
نویسنده : حسن گرجی
کلید واژه
 
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ما، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
captcha
کد امنیتی:
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی HSE می باشد .
Hosted By gitisun