• جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸
  • اجمعه ٢٠ رمضان ١٤٤٠
  • Friday, May 24, 2019
صفحه اصلی
سلامت و محیط زیست
ایمنی و حوادث
مدیریت بحران
علمی
بین الملل
rss
کد مطلب :   84622 تاریخ انتشار: 
چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷
- 14:52 تاریخ آخرین ویرایش :
  1397/07/18
 
 
فراخوان جذب نیروی متخصص انجمن صنفی مسؤولین ایمنی و بهداشت کار شمال و غرب تهران
انجمن صنفی مسؤولین ایمنی و بهداشت کار شمال و غرب تهران در نظر دارد از میان افراد واجد الشرایط اقدام به جذب نیروهای فعال و متخصص در حوزه ایمنی و بهداشت کار نماید
فراخوان جذب نیروی متخصص انجمن صنفی مسؤولین ایمنی و بهداشت کار شمال و غرب تهران

به گزارش پایگاه خبری HSE : انجمن صنفی مسؤولین ایمنی و بهداشت کار شمال و غرب تهران در نظر دارد از میان افراد واجد الشرایط اقدام به جذب نیروهای فعال و متخصص در حوزه  ی ایمنی و بهداشت کار نموده و ساختار سازمانی و چارت اجرایی انجمن را تکمیل نماید.لذا افرادی که تمایل به همکاری داوطلبانه و قرار گرفتن در ساختار اصلی انجمن را دارند اعلام آمادگی نمایند. بدیهی است پس از بررسی اولیه افراد متقاضی و احراز صلاحیت ایشان،جهت گزینش و معرفی به واحدهای اجرایی انجمن دعوت بعمل خواهد آمد.

 

با توجه به چارت اصلی انجمن و نیز ساختار درون سازمانی هر واحد و کمیسیون،افراد واجد الشرایط گزینش و مصاحبه شده و در صورت توانایی همکاری با انجمن و تایید هیأت مدیره حکم 6ماهه ی همکاری در قسمت مربوطه را دریافت مینمایند. شایان به ذکر است در صورت رضایت هیأت مدیره از فعالیت ایشان حکم آنها قابل تمدید میباشد.

 

افراد جهت اعلام آمادگی برای فعالیت در هر قسمت از چارت اصلی انجمن مشخصات خود(شامل نام و نام خانوادگی،تحصیلات،شغل و محل اشتغال،تلفن و آدرس محل سکونت) را به همراه قسمت مورد علاقه جهت فعالیت (یکی از 5 موارد ذیل)را از طریق تلگرام یا واتساپ به شماره ی 09361842798 (مهندس ناجی) ارسال نموده تا پس از بررسی های اولیه از طریق روابط عمومی انجمن با مهندسین گرامی تماس برقرار گردد.

 

واحد های (کلی) اجرایی چارت سازمانی انجمن که افراد ذی صلاح میتوانند بصورت داوطلبانه و پس از گزینش عضو یکی از آنها شده و به فعالیت مشغول گردند عبارتند از:امور رفاهی،صنفی و حقوقی، کمیسیون پژوهش،مطالعات و انتشارات فنی ، امور ارتباطات و توسعه ی همکاری ها  ، امور آموزش و فرهنگ سازی و امور جذب و سازماندهی مشارکت ها

 

 

نویسنده : حسن گرجی
کلید واژه
 
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ما، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
captcha
کد امنیتی:
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی HSE می باشد .
Hosted By gitisun