• شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲
  • اسبت ٢٢ ذی قعده ١٤٤٤
  • Saturday, June 10, 2023
صفحه اصلی
سلامت و محیط زیست
ایمنی و حوادث
مدیریت بحران
علمی
بین الملل
rss
کد مطلب :   94947 تاریخ انتشار: 
پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸
- 20:23 تاریخ آخرین ویرایش :
  1398/09/22
 
 
اعلام برنامه هفته پژوهش علوم و تحقیقات
جزئیات برنامه‌های هفته پژوهش در دانشکده مدیریت و اقتصاد واحد علوم و تحقیقات اعلام شد
اعلام برنامه  هفته پژوهش علوم و تحقیقات

به مناسبت هفته پژوهش و به همت اساتید و کارکنان حوزه پژوهشی و نیز دانشجویان علاقمند دانشکده مدیریت و اقتصاد واحد علوم و تحقیقات برنامه‌های گوناگونی از مورخه ۲۳ لغایت ۲7 آذرماه سال جاری در محل دانشکده مذکور برگزار خواهد شد.

 به مناسبت بزرگداشت هفته پژوهش برنامه‌های گوناگونی در نظر گرفته شده است که قرار است در محل دانشکده مدیریت و اقتصاد برگزار شود و محور‌های اصلی این برنامه‌ها را فعالیت‌های علمی، فرهنگی، دانشجویی و پژوهشی تشکیل می‌دهند.

جزئیات برنامه‌های در نظر گرفته شده برای هفته پژوهش به شرح زیر می‌باشد:

در روز شنبه مورخه ۲۳ آذر ماه ۱۳98 ساعت ۱۰ الی ۱۱ قرار است جلسه توجیهی به منظور آشنایی دانشجویان و اساتید با انجمن‌های علمی با حضور کارکنان ستادی برگزار شود. همچنین در این روز از ساعت ۱۲ الی ۱۳ دکتر سیدجواد میرعابدینی سخنرانی را در مورد هوش هیجانی و نقش آن در مدیریت موثر خواهند داشت.

برای روز یکشنبه مورخه ۲۴ آذر ماه ۱۳98 چهار برنامه در نظر گرفته شده است. از ساعت ۱۰ تا ۱۱ کارگاهی با عنوان تفکر نقادانه توسط دکتر مجتبی کیایی برگزار خواهد شد. همچنین از ساعت ۱۱ تا ۱۲ دکتر فاطمه عزیز آبادی فراهانی سخنرانی را پیرامون چالش‌های پژوهشی در علوم انسانی خواهند داشت. از ساعت ۱۴ الی ۱7 نشست علمی-تخصصی به همراه تجلیل از خانواده شهید منا حاج مجید یونسیان با حضور اساتیدی، چون دکتر پورابراهیمی، محمدخانی، دهقانی پوده، منطقی و حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالفتاح نواب برگزار خواهد شد. آخرین برنامه روز دوم هفته پژوهش نیز چهارمین نشست علمی تخصصی با عنوان Noise در تصمیم گیری‌ها با حضور دکتر فریدون رهنمای رودپشتی و همکاران خواهد بود که راس ساعت ۱7 برگزار می‌شود.

روز سوم هفته پژوهش در مورخه ۲5 آذر ماه ۱۳98 با میزگرد مشترکی با واحد تهران مرکزی با موضوع روش تحقیق و با حضور اساتیدی، چون دکتر پریوش جعفری، دکتر امیررضا کیقبادی، دکتر زهرا پورزمانی و دکتر محمدرضا معتدل راس ساعت 9 آغاز خواهد شد. دکتر احمد ابراهیمی سمیناری را با عنوان تحلیل داده‌ها و کاربرد‌های آن در ساعت ۱۱ الی ۱۳ برگزار خواهد کرد.
روز سه شنبه ۲6 آذر ماه که از محور‌های اصلی هفته پژوهش می‌باشد، با میزگرد مشترک با واحد تهران شمال با عنوان آسیب شناسی نظام پژوهشی دانشگاه با حضور اساتیدی، چون دکتر افسانه زمانی مقدم، دکتر محمدحسنی، دکتر عباسعلی قیومی و دکتر احمد ابراهیمی از ساعت ۱۰ آغاز خواهد شد.

دومین برنامه روز چهارم شامل سخنرانی پیرامون اشتباهات رایج در پروپوزال، مقاله و پایان نامه نویسی، آشنایی با آخرین آیین نامه‌های پژوهشی، پاسخ به سئوالات متداول پژوهشی و تقدیر از پژوهشگران برتر دانشجویی و فارغ التحصیلان برتر پژوهشی و نیز اساتید پیشکسوت دانشکده اقتصاد و مدیریت خواهد بود که با حضور اساتیدی، چون افسانه زمانی مقدم و عباس اسدی راس ساعت ۱۳ آغاز خواهد شد و تا ساعت ۱5 ادامه خواهد یافت.
آخرین روز هفته پژوهش نیز در ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه با کارگاه HoW to Write cb. ? با حضور دکتر حمیده رشادت جو آغاز خواهد شد و سپس دکتر حمیده رشادت جو دومین کارگاه را با عنوان در مسیر کارآفرینی راس ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه برگزار خواهد کرد. کارگاه، آخرین پژوهش‌ها و یافته‌ها در انقلاب صنعتی و مدیریت پنجم حسن ختام هفته پژوهش خواهد بود که توسط دکتر عطاالله ابطحی راس ساعت ۱۳ به مدت دو ساعت برگزار خواهد شد.

عوامل اجرایی هفته پژوهش نیز اساتید و کارکنان بزرگواری، چون دکتر عباس طلوعی اشلقی، دکتر کامران محمدخانی، دکتر افسانه زمانی مقدم، عباس اسدی، مریم کاویان، مهدی لواسانی، امیر رازجو، فاطمه درویش، معصومه ورمزیار سایر عوامل اجرایی هفته پژوهش می‌باشند.

منبع : روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات،
نویسنده : حسن گرجی
کلید واژه
 
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ما، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
captcha
کد امنیتی:
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی HSE می باشد .
Hosted By gitisun