• چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹
  • الاربعا ١٧ ربیع الثانی ١٤٤٢
  • Wednesday, December 2, 2020
صفحه اصلی
سلامت و محیط زیست
ایمنی و حوادث
مدیریت بحران
علمی
بین الملل
rss
کد مطلب :   125055 تاریخ انتشار: 
سه شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۹
- 11:31 تاریخ آخرین ویرایش :
  1399/01/26
 
 
تدوین طرح سناریوهای احتمال مخاطرات طبیعی ایام کرونایی
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت : سناریوهای احتمال بروز انواع مخاطرات طبیعی در ایام کرونایی در مناطق مختلف کشور در سازمان مدیریت بحران کشور مطرح و راهکارهای احتمالی تدوین شده است.
تدوین طرح سناریوهای احتمال مخاطرات طبیعی  ایام کرونایی

اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در ادامه افزود:  یکی از عوامل مهم در اجرای مطلوب مدیریت بحران ،اطلاع رسانی مناسب و بکارگیری تجهیزات ارتباطی در شرایط بروز بحران است.
نجار تاکید کرد: برای رعایت فاصله اجتماعی و پرهیز از تماس و تجمع، پیش بینی های لازم به منظور راه اندازی سامانه ویدیو کنفرانس در ادارات کل مدیریت بحران استانداری های سراسر کشور انجام شده است.
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور تصریح کرد:  سناریوهای احتمال بروز انواع مخاطرات طبیعی در ایام کرونایی در مناطق مختلف کشور  در سازمان مدیریت بحران کشور مطرح و راهکارهای احتمالی تدوین شده است.
نجار مدیریت حادثه در زمان طلایی را یکی از اصول مهم مدیریت بحران دانست و افزود: در حال حاضر کشیک ۲۴ ساعته در تمامی استان ها جهت ارتباط با واحد هشدار سریع سازمان و پاسخگویی به درخواست های مطرح شده برقرار شده است.
دبیر ستاد ملی پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران، برقراری سریع و مطمئن ارتباط از طریق سامانه ویدیو کنفرانس جهت تبادل اطلاعات و آمار ، اعلام مشکلات و درخواست های مدیران و دستگاههای ذیربط بصورت برخط و همچنین  انتقال درخواستهای شهروندان بصورت انلاین به استان های مربوطه جهت امداد رسانی سریع را از دیگر مزایای این سامانه برشمرد.

منبع : پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت بحران کشور
نویسنده : حسن گرجی
کلید واژه
 
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ما، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
captcha
کد امنیتی:
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی HSE می باشد .
Hosted By gitisun