• سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹
  • اثلاثا ١٢ صفر ١٤٤٢
  • Tuesday, September 29, 2020
صفحه اصلی
سلامت و محیط زیست
ایمنی و حوادث
مدیریت بحران
علمی
بین الملل
rss
کد مطلب :   94962 تاریخ انتشار: 
شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۸
- 11:34 تاریخ آخرین ویرایش :
  1398/09/30
 
 
سلامت آتش‌نشانان طی سال جاری پایش می شود
مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از برنامه ریزی برای پایش‌ سلامت آتش‌نشانان با همکاری شرکت شهر سالم شهرداری تهران طی سال جاری خبر داد.
سلامت آتش‌نشانان طی سال جاری پایش می شود

مهندس مهدی داوری در این باره اظهار کرد: یکی از مواردی که باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد توجه به سلامت آتش‌نشانان و احوالات آن‌ها است چرا که همانطور که می‌دانیم آتش‌نشانی از دسته مشاغل سخت و زیانبار است و اثرات جانبی بسیاری دارد. 

مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه در همین زمینه برنامه ای در سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران وجود دارد، گفت: اسم این برنامه «پایش سلامت آتش‌نشانان» است که قرار است در این برنامه به سلامت آتش‌نشانان توجه بیشتری شود.

وی افزود: در سال 97 تاحدودی این طرح به مرحله اجرا درآمد و بخشی از این پایش‌ها انجام شد. در سال جاری نیز قرار است تا اقدامات جامع تری را با «شرکت شهر سالم» که  زیر مجموعه شهرداری تهران است آغاز کنیم تا برنامه «پایش سلامت آتش‌نشانان» به صورت جدی تر و جامع تری مورد توجه قرار گیرد.

داوری در پایان درباره اینکه تاکنون در این زمینه چه اقداماتی انجام شده است گفت:‌ در واقع آیین نامه پایش سلامت در سازمان آتش‌نشانی تهران تدوین شده است اما باید برای اجرای کامل تامین اعتبارات آن انجام شود.

منبع : ایسنا
نویسنده : حسن گرجی
کلید واژه
 
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ما، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
captcha
کد امنیتی:
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی HSE می باشد .
Hosted By gitisun